Нашите производи

Можеме да произведеме магнети со различни својства

Како што се: NM H, SH, UH, EH, сите видови форми може да се произведуваат според специфичните барања на клиентите.Нашите производи имаат широк спектар на апликации, како што се: мотори, играчки, електроника, аудио, мобилни телефони, компјутери, чанти, генератори и други индустрии.

Повеќе детали

За нас

Ningbo MGT Magnetism Co., Ltd.е професионален извозник на магнети Nd-Fe-B.Има посебна подружница за производство и преработка, Ningbo Yongpeng Magnetism Co., Ltd. Нашата компанија влезе во индустријата Nd-Fe-B во 2006 година. Размерот на нашата компанија постепено се зголемува и опремата за производство и обработка е завршена.Имаме силен производствен капацитет и имаме менаџери и техничари од прва класа, можеме да развиеме различни магнети во специјална форма.

Дојдете и играјте коцкање на веб-страницата наКазино Рокс.Одлични бонуси, брзи исплати, убав дизајн лесен за корисниците.Сето ова ја прави услугата Rox Casino толку популарна во изминатата година.

Дали ви се допаѓа коцкањето?Дојдете и играјте на официјалниот сајт наКазино Joy.Рулет, покер, блек џек, огромен избор на слот машини.Коцкање за секој вкус достапно за корисниците на официјалната страница на Joy Casino.

Казино Мачкае популарна страница за забава за коцкање за пари онлајн.Регистрирајте се преку врска на официјалната веб-страница на ресурсот и добијте бонус за добредојде +325% на вашиот прв депозит.Освојте џекпот со бонуси на Cat Casino.

Вавадае докажана, сигурна онлајн услуга за забава за коцкање.Веб-страницата има лиценца за коцкање, така што не треба да се грижите за безбедноста кога играте на неа.Играјте на докажано онлајн казино, изберете казино Вавада.

Нашиот Санџијанг

Фабрички приказ

Имаме силен производствен капацитет и имаме менаџери и техничари од прва класа, можеме да развиеме различни магнети во специјална форма.

Фабрички приказ

Нашиот MEI GE TI

Сертификат

Сите наши производи ги исполнуваат меѓународните стандарди за квалитет.

Сертификат

Нашиот Санџијанг

Квалификации

Квалификации
WhatsApp онлајн разговор!