Produktet tona

Ne mund të prodhojmë magnet me veti të ndryshme

Të tilla si: NM H, SH, UH, EH, të gjitha llojet e formave mund të prodhohen sipas kërkesave specifike të klientëve.Produktet tona kanë një gamë të gjerë aplikimesh, si: motorë, lodra, elektronikë, audio, telefona celularë, kompjuterë, çanta, gjeneratorë dhe industri të tjera.

Me shume detaje

Rreth nesh

Ningbo MGT Magnetism Co, Ltd.është një eksportues profesionist i magneteve Nd-Fe-B.Ajo ka një filial të veçantë prodhimi dhe përpunimi, Ningbo Yongpeng Magnetism Co., Ltd. Kompania jonë hyri në industrinë Nd-Fe-B në vitin 2006. Shkalla e kompanisë sonë është rritur gradualisht dhe pajisjet e prodhimit dhe të përpunimit kanë përfunduar.Ne kemi një kapacitet të fortë prodhimi, dhe kemi menaxherë dhe teknikë të klasit të parë, ne mund të zhvillojmë një shumëllojshmëri magnetësh në formë të veçantë.

Ejani dhe luani kumar në faqen e internetit tëKazino Rox.Shpërblime të shkëlqyera, pagesa të shpejta, dizajn i këndshëm miqësor për përdoruesit.E gjithë kjo e bën shërbimin Rox Casino kaq popullor për vitin e kaluar.

A ju pëlqen bixhozi?Ejani dhe luani në faqen zyrtare tëJoy Casino.Ruletë, poker, blackjack, një përzgjedhje e madhe e makinave slot.Kumar për çdo shije në dispozicion të përdoruesve në faqen zyrtare të Joy Casino.

Kazino Catështë një faqe e njohur e argëtimit të lojërave të fatit për para në internet.Regjistrohuni përmes një lidhjeje në faqen zyrtare të burimit dhe merrni një bonus mirëseardhjeje +325% në depozitën tuaj të parë.Fitoni jackpote me bonuset e Cat Casino.

Vavadaështë një shërbim i provuar dhe i besueshëm argëtimi në internet për lojërat e fatit.Faqja ka një licencë për lojërat e fatit, kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për sigurinë kur luani në të.Luaj në një kazino të provuar në internet, zgjidhni Vavada Casino.

Sanjiang ynë

Ekrani i fabrikës

Ne kemi një kapacitet të fortë prodhimi, dhe kemi menaxherë dhe teknikë të klasit të parë, mund të zhvillojmë një shumëllojshmëri magnetësh në formë të veçantë.

Ekrani i fabrikës

MEI GE TI ynë

Certifikata

Produktet tona plotësojnë të gjitha standardet ndërkombëtare të cilësisë.

Certifikata

Sanjiang ynë

Kualifikimet

Kualifikimet
WhatsApp Online Chat!