Shumicë Nd-Fe-B me rezistencë të lartë Temperatura dhe magnetizëm Lartë për motorike Pllaka e fabrikës Burimi prodhuesit dhe furnizuesit | Meigot

Nd-Fe-B me rezistencë të lartë Temperatura dhe magnetizëm Lartë për motorike Pllaka e prodhuesit Burimi

Përshkrim i shkurtër:

Working High temperature Resistance and high magnetism for motor tiles of source Manufactures Powerful china Permanent magnet manufacture sintered ndfeb magnet, Compostion: Neodymium Iron Boron, Tolerance in size:+/-0.05mm, Category: Sintered, Coating:Nicuni/ Nickel/zinc/black epoxy/gold/silver/teflon/passivation/Parylene/, Application: Motor/Industy/Toy/wind energy/Tranport/Electrictools/Sensors, Grade: N35-N52,35M-50M,33H-48H,33SH-45SH,30UH-38UH,28EH-33EH, Specification: customized size and...


Detail Product

Produkt Tags

Working High temperature Resistance and high magnetism for motor tiles of source Manufactures

Powerful china Permanent magnet manufacture sintered ndfeb magnet,
Compostion: Neodymium Iron Boron,
Tolerance in size:+/-0.05mm,
Category: Sintered,
Coating:Nicuni/ Nickel/zinc/black epoxy/gold/silver/teflon/passivation/Parylene/,
Application: Motor/Industy/Toy/wind energy/Tranport/Electrictools/Sensors,
Grade: N35-N52,35M-50M,33H-48H,33SH-45SH,30UH-38UH,28EH-33EH,
Specification: customized size and customized shape with Disc,Ring,Block,Cylinder,Ball,Bar,Arc,Irregular etc.

2.Produkt Detail
Nd-Fe-B Rare Earth magnet i përhershëm çeliku
Lista Performance NdFeB teknik

 

Gradë

br

KLD-ja

HCB

(BH) max

(TW)

 

 

Mt

KGS

Koe

KA / m

Koe

KA / m

MGOe

KJ / m³

 N

 

N35

1180-1210

11,7-12,1

≥12

≥955

≥10.9

≥868

33-36

263-287

80

 

N38

1210-1250

12,1-12,5

≥12

≥955

≥11.3

≥899

36-39

287-310

80

 

N40

1250-1280

12,5-12,8

≥12

≥955

≥11.6

≥923

38-41

302-326

80

 

N42

1280-1320

12,8-13,2

≥12

≥955

≥11.6

≥923

40-43

318-342

80

 

N45

1320-1380

13,2-13,8

≥12

≥955

≥11.0

≥876

43-46

342-366

80

 

N48

1380-1420

13,8-14,2

≥11

≥876

≥10.5

≥836

46-49

366-390

80

 

N50

1400-1450

14,0-14,5

≥11

≥876

≥10.0

≥796

48-51

382-406

80

 

N52

1420-1480

14,2-14,8

≥11

≥876

≥10.0

≥796

49-53

390-422

80

 M

35 milion

1170-1210

11,7-12,1

≥14

≥1114

≥10.9

≥868

33-36

263-287

100

 

38 milion

1210-1250

12,1-12,5

≥14

≥1114

≥11.3

≥899

36-39

387-310

100

 

40m

1250-1280

12,5-12,8

≥14

≥1114

≥11.6

≥923

38-41

302-326

100

 

42m

1280-1320

12,8-13,2

≥14

≥1114

≥12.0

≥955

40-43

318-342

100

 

45 milion

1320-1380

13,2-13,8

≥14

≥1114

≥12.0

≥955

43-46

342-366

100

 

48m

1360-1430

13,6-14,3

≥14

≥1114

≥12.9

≥1027

46-49

366-390

100

 

50 milion

1380-1460

13,8-14,6

≥14

≥1114

≥12.9

≥1027

48-51

382-406

100

 H

33H

1130-1170

11,3-11,7

≥17

≥1353

≥10.5

≥836

31-34

247-271

120

 

35H

1170-1210

11,7-12,1

≥17

≥1353

≥10.9

≥868

33-36

263-287

120

 

38H

1210-1250

12,1-1250

≥17

≥1353

≥11.3

≥899

36-39

287-310

120

 

40H

1250-1280

12,5-12,8

≥17

≥1353

≥11.6

≥923

38-41

302-326

120

 

42H

1280-1320

12,8-13,2

≥17

≥1353

≥12.0

≥955

40-43

318-342

120

 

45H

1320-1360

13,2-13,6

≥17

≥1360

≥12.5

≥955

43-46

342-366

120

 

48h

1350-1460

13,5-14,6

≥17

≥1360

≥12.5

≥955

46-49

366-390

120

 SH

33SH

1130-1170

11,3-11,7

≥20

≥1592

≥10.6

≥844

31-34

247-271

150

 

35SH

1170-1210

11,7-12,1

≥20

≥1592

≥11

≥876

33-36

263-287

150

 

38SH

1210-1250

12,1-12,5

≥20

≥1592

≥11.4

≥907

36-39

287-310

150

 

40SH

1250-1280

12,5-12,8

≥20

≥1592

≥11.8

≥939

38-41

302-326

150

 

42SH

1280-1320

12,8-13,2

≥20

≥1600

≥11.8

≥939

39-43

310-342

150

 

45SH

1310-1360

13,1-13,6

≥20

≥1600

≥12.0

≥955

42-45

334-358

150

 UH

30UH

1080-1130

10,8-11,3

≥25

≥1900

≥10.2

≥812

28-31

223-247

180

 

33UH

1130-1170

11,3-11,7

≥25

≥1900

≥10.7

≥852

31-34

247-271

180

 

35UH

1180-1220

11,8-12,2

≥25

≥1990

≥10.8

≥860

33-36

263-287

180

 

38UH

1210-1250

12,1-12,5

≥25

≥1990

≥10.6

≥844

36-39

287-310

180

EH

28EH

1040-1090

10,4-10,9

≥30

≥2388

≥9.80

≥780

26-29

207-231

200

 

30EH

1080-1130

10,8-11,3

≥30

≥2388

≥10.2

≥812

28-31

223-247

200

 

33EH

1130-1170

11,3-11,7

≥30

≥2400

≥10.5

≥835

31-34

247-271

200

 

35EH

1160-1200

11,6-12,0

≥30

≥2400

≥10.6

≥835

33-35

263-279

200

3. Qendra

kategori

ngjyrë

Plating trashësie (UM)

temperatura e shërbimit

Salt rezistenca mjegull

NICUNI

i argjendtë

20-30

≤200 ℃

> 72hour

NI

i argjendtë

10-30

≤2000 ℃

> 48hour

ZN

Blue / color / argjendtë / e zezë

10-20

≤160 ℃

> 48hour

epoxy

e zezë

10-30

≤120 ℃

> 96hour

nikel kimike

i argjendtë

5-30

≤200 ℃

> 200hour

4.Magnetization
akli

 

5.Product Detail

një

6.Payment & dorëzimit

Kushtet e pagesës:. 30% për depozitimin, 70% para se të dërgesës (TT, Paypal L / C)

Paketa Details: Marine Paketimi, Packaging Air, vakum Paketimi dhe Neutral Packaging

Delivery: sipas specifikave të konsumatorëve dhe buxhetit sasia datën e dorëzimit, ofrimit të mund të në përgjithësi të jetë 7-15 ditë.

Pajisje 7.Factory

fabrika e një

8.Certificate

certifikatë

Shërbimi 9.Our

Shërbimi ynë

10.FAQ

(1) Cilat janë çmimet e juaj?

Pyetje: Ne do të llogarisë çmimin më të mirë në bazë të performancës, specifikimet, sasinë dhe veshja që ju nevojitet.

(2) Sa kohë duhet për të prodhuar datën e dërgesës?

Pyetje: Kemi 7-15 ditë për dorëzimin e materialeve të aksioneve dhe 20-25 ditë për dorëzimin e materialeve të porositura.

(3) A jeni fabrika?

Q: Po, kompania jonë ka një fabrikë fizike. Konsumatorët janë të mirëpritur për të inspektuar fabrikën tonë në çdo kohë


  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

    Produkte kategori

      WhatsApp Online Chat!