Prodhuesi i burimit prodhon magnet të fortë epoksi të zi, magnet të përhershëm Nd-Fe-B

Përshkrim i shkurtër:

Kina e fuqishme e prodhimit të magnetit të përhershëm magnet i sinteruar ndfeb, Përbërja: Bor hekuri neodymium, Toleranca në madhësi:+/-0.05mm, Kategoria: Sintered, Veshje:Nicuni/ Nikel/zink/epoksi i zi/ari/argjend/teflon/pasivim/Parylene , Aplikimi: Motor/Industri/Lodra/energjia e erës/Tranport/Vegla elektrike/Sensorë, Klasa: N35-N52,35M-50M,33H-48H,33SH-45SH,30UH-38UH,28EH-33EH, Specifikimi: madhësia e personalizuar dhe formë me disk, unazë, bllok...


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

 

Kina e fuqishme e prodhimit të magnetit të përhershëm magnet i sinteruar ndfeb,

 

Përbërja: Neodymium Hekur Bor,

 

Toleranca në madhësi: +/-0.05 mm,

 

Kategoria: Sintered,

 

Veshje:Nicuni/ Nikel/zink/epoksi i zi/ar/argjend/teflon/pasivim/Parylene/,

 

Aplikimi: Motori / Industria / Lodra / energjia e erës / Transporti / Veglat elektrike / Sensorët,

 

Nota: N35-N52,35M-50M,33H-48H,33SH-45SH,30UH-38UH,28EH-33EH,

 

Specifikimi: madhësia e personalizuar dhe forma e personalizuar me Disk, Unazë, Bllok, cilindër, Top, Shirit, Hark, të parregullt etj.

1.Filozofia kryesore e kompanisë
Cilësi e mirë Çmimi i mirë
2. Detajet e produktit
Nd-Fe-B Çeliku me magnet të përhershëm për tokë të rrallë
Lista e performancës teknike të NdFeB

 

Gradë

Br

Hcj

Hcb

(BH) maksimum

(TW)

 

 

Mt

KGs

KOe

KA/m

KOe

KA/m

MGOe

Kj/m³

 N

 

N35

1180-1210

11.7-12.1

≥12

≥955

≥10.9

≥868

33-36

263-287

80

 

N38

1210-1250

12.1-12.5

≥12

≥955

≥11.3

≥899

36-39

287-310

80

 

N40

1250-1280

12.5-12.8

≥12

≥955

≥11.6

≥923

38-41

302-326

80

 

N42

1280-1320

12.8-13.2

≥12

≥955

≥11.6

≥923

40-43

318-342

80

 

N45

1320-1380

13.2-13.8

≥12

≥955

≥11.0

≥876

43-46

342-366

80

 

N48

1380-1420

13.8-14.2

≥11

≥876

≥10.5

≥836

46-49

366-390

80

 

N50

1400-1450

14.0-14.5

≥11

≥876

≥10.0

≥796

48-51

382-406

80

 

N52

1420-1480

14.2-14.8

≥11

≥876

≥10.0

≥796

49-53

390-422

80

 M

35 milion

1170-1210

11.7-12.1

≥14

≥1114

≥10.9

≥868

33-36

263-287

100

 

38 milion

1210-1250

12.1-12.5

≥14

≥1114

≥11.3

≥899

36-39

387-310

100

 

40 milion

1250-1280

12.5-12.8

≥14

≥1114

≥11.6

≥923

38-41

302-326

100

 

42 milion

1280-1320

12.8-13.2

≥14

≥1114

≥12.0

≥955

40-43

318-342

100

 

45 milion

1320-1380

13.2-13.8

≥14

≥1114

≥12.0

≥955

43-46

342-366

100

 

48 milion

1360-1430

13.6-14.3

≥14

≥1114

≥12.9

≥1027

46-49

366-390

100

 

50 milion

1380-1460

13.8-14.6

≥14

≥1114

≥12.9

≥1027

48-51

382-406

100

 H

33H

1130-1170

11.3-11.7

≥17

≥1353

≥10.5

≥836

31-34

247-271

120

 

35H

1170-1210

11.7-12.1

≥17

≥1353

≥10.9

≥868

33-36

263-287

120

 

38H

1210-1250

12.1-1250

≥17

≥1353

≥11.3

≥899

36-39

287-310

120

 

40H

1250-1280

12.5-12.8

≥17

≥1353

≥11.6

≥923

38-41

302-326

120

 

42H

1280-1320

12.8-13.2

≥17

≥1353

≥12.0

≥955

40-43

318-342

120

 

45H

1320-1360

13.2-13.6

≥17

≥1360

≥12.5

≥955

43-46

342-366

120

 

48H

1350-1460

13.5-14.6

≥17

≥1360

≥12.5

≥955

46-49

366-390

120

 SH

33SH

1130-1170

11.3-11.7

≥20

≥1592

≥10.6

≥844

31-34

247-271

150

 

35SH

1170-1210

11.7-12.1

≥20

≥1592

≥11

≥876

33-36

263-287

150

 

38SH

1210-1250

12.1-12.5

≥20

≥1592

≥11.4

≥907

36-39

287-310

150

 

40SH

1250-1280

12.5-12.8

≥20

≥1592

≥11.8

≥939

38-41

302-326

150

 

42SH

1280-1320

12.8-13.2

≥20

≥1600

≥11.8

≥939

39-43

310-342

150

 

45SH

1310-1360

13.1-13.6

≥20

≥1600

≥12.0

≥955

42-45

334-358

150

 UH

30 UH

1080-1130

10.8-11.3

≥25

≥1900

≥10.2

≥812

28-31

223-247

180

 

33 UH

1130-1170

11.3-11.7

≥25

≥1900

≥10.7

≥852

31-34

247-271

180

 

35 UH

1180-1220

11.8-12.2

≥25

≥1990

≥10.8

≥860

33-36

263-287

180

 

38 UH

1210-1250

12.1-12.5

≥25

≥1990

≥10.6

≥844

36-39

287-310

180

EH

28EH

1040-1090

10.4-10.9

≥30

≥2388

≥9.80

≥780

26-29

207-231

200

 

30 EH

1080-1130

10.8-11.3

≥30

≥2388

≥10.2

≥812

28-31

223-247

200

 

33EH

1130-1170

11.3-11.7

≥30

≥2400

≥10.5

≥835

31-34

247-271

200

 

35EH

1160-1200

11.6-12.0

≥30

≥2400

≥10.6

≥835

33-35

263-279

200

3. Pallto

kategori

ngjyrë

Trashësia e veshjes (UM)

Temperatura e shërbimit

Rezistenca ndaj mjegullës së kripës

NICUNI

e argjendtë

20-30

≤200℃

>72 orë

NI

e argjendtë

10-30

≤2000℃

>48 orë

ZN

Blu/ngjyrë/argjendtë/e ​​zezë

10-20

≤160℃

>48 orë

Epoksi

e zezë

10-30

≤120℃

>96 orë

Nikel kimik

e argjendtë

5-30

≤200℃

> 200 orë

4.Magnetizimi
akli

 

5. Detajet e produktit

a

6.Pagesa & Dorëzimi

Kushtet e pagesës: 30% për depozitë, 70% para dërgesës. (TT, Paypal L/C)

Detajet e paketës: Paketimi Detar, Paketimi Ajror, Paketimi me vakum dhe Paketimi Neutral

Dorëzimi: Sipas specifikimeve të klientit dhe datës së dorëzimit të buxhetit të sasisë, dorëzimi në përgjithësi mund të jetë 7-15 ditë.

7.Pajisjet e fabrikës

fabrika a

8.Certifikata

Certifikata

9. Shërbimi ynë

Shërbimi ynë

10.Pyetjet e shpeshta

(1) Cilat janë çmimet tuaja?

P: Ne do të llogarisim çmimin më të mirë sipas performancës, specifikimit, sasisë dhe veshjes që ju nevojitet.

(2) Sa kohë duhet për të prodhuar datën e dorëzimit?

Pyetje: Kemi 7-15 ditë për dorëzimin e materialeve të stokut dhe 20-25 ditë për dorëzimin e materialeve të porositura.

(3) A jeni fabrika?

P: Po, kompania jonë ka një fabrikë fizike.Klientët janë të mirëpritur të inspektojnë fabrikën tonë në çdo kohë


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    WhatsApp Online Chat!